Продукція > HIROSE / HRS > DF62C-2S-2.2C(11)
DF62C-2S-2.2C(11)
DF62C-2S-2.2C(11) HIROSE / HRS
2691061.pdf
Виробник: HIROSE / HRS
Description: HIROSE / HRS - DF62C-2S-2.2C(11) - Steckverbindergehäuse, schwarz, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62C-2S-2.2C(11) - Steckverbindergehäuse, schwarz, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62C-2S-2.2C(11) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62C-2S-2.2C(11) Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C