DF62C-2S-2.2C
DF62C-2S-2.2C HIROSE(HRS)
2691061.pdf
Виробник: HIROSE(HRS)
Description: HIROSE(HRS) - DF62C-2S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF62C-2S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62C-2S-2.2C DF62C-2S-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C