DF62C-3S-2.2C(18) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 3POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 3POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.