DF62C-5S-2.2C
DF62C-5S-2.2C HIROSE / HRS
2691061.pdf
Виробник: HIROSE / HRS
Description: HIROSE / HRS - DF62C-5S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 5 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 5-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62C-5S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 5 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 5-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3391 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DF62C-5S-2.2C DF62C-5S-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN SOCKET HSG 5POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)