DF62C-7S-2.2C
DF62C-7S-2.2C Hirose Connector
document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 7P SKT SLIM INLN CON WHITE, STANDARD
на замовлення 4411 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 7POS 2.20MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 7, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 3, Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Інші пропозиції DF62C-7S-2.2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62C-7S-2.2C DF62C-7S-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN SOCKET HSG 7POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 3
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C