DF62P-3EP-2.2C
DF62P-3EP-2.2C Hirose Connector
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62P-3EP-2.2C
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 3P PLG SLIM INLN CON PANEL MOUNT
на замовлення 851 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 3, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF62P-3EP-2.2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62P-3EP-2.2C DF62P-3EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62P-3EP-2.2C Description: CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 3
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)