Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF62P-4EP-2.2C(10)
DF62P-4EP-2.2C(10)
DF62P-4EP-2.2C(10) Hirose Connector
DF62P_4EP_2.2C_10_CL0544_0545_7_10_2DDrawing_0000953973.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings
на замовлення 1360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62P-4EP-2.2C(10) - Steckverbindergehäuse, weiß, Panelmontage, DF62, Stecker, 4 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 4-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62P-4EP-2.2C(10) DF62P-4EP-2.2C(10) Виробник : HIROSE / HRS 2691061.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62P-4EP-2.2C(10) - Steckverbindergehäuse, weiß, Panelmontage, DF62, Stecker, 4 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 4-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 14 шт:
DF62P-4EP-2.2C(10) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=2d&lang=en&num=DF62P-4EP-2.2C(10) Description: CONN PLUG HOUSING 4POS 2.2MM