DF62P-5EP-2.2C
DF62P-5EP-2.2C Hirose Connector
DF62_13P_2_2DS_CL0544_0581_0_00_Catalog_D49347_en-2486991.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 5P PLG SLIM INLN CON PANEL MOUNT
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 5, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF62P-5EP-2.2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62P-5EP-2.2C DF62P-5EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 5
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)