DF62P-7EP-2.2C
DF62P-7EP-2.2C Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 7POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 7
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 3
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF62P-7EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, Panelmontage, DF62, Stecker, 7 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 7-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 4045 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DF62P-7EP-2.2C DF62P-7EP-2.2C Виробник : HIROSE(HRS) 2691061.pdf Description: HIROSE(HRS) - DF62P-7EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, Panelmontage, DF62, Stecker, 7 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 7-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm