DF62W-2EP-2.2C
DF62W-2EP-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_catalog.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Features: Water Resistant
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
на замовлення 2868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM, Features: Water Resistant, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.