Продукція > HIROSE > DF62W-6EP-2.2C
DF62W-6EP-2.2C
DF62W-6EP-2.2C Hirose
df62w3ep2.2ccl05441005500catalogd49347en.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing PL 6 POS 2.2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 6POS 2.20MM, Packaging: Bag, Features: Water Resistant, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DF62W-6EP-2.2C DF62W-6EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF62_catalog.pdf Description: CONN PLUG HSG 6POS 2.20MM
Packaging: Bag
Features: Water Resistant
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Мінімальне замовлення: 3
DF62W-6EP-2.2C DF62W-6EP-2.2C Виробник : Hirose df62w3ep2.2ccl05441005500catalogd49347en.pdf Conn Housing PL 6 POS 2.2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag