DF62W-6S-2.2C
DF62W-6S-2.2C Hirose Connector
DF62W_6S_2_2C_CL0544_1008_3_00_2DDrawing_000095535-1613957.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 6P Socket Slim InLine Con
на замовлення 57511 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF62W-6S-2.2C - Steckverbindergehäuse, DF62W, Buchse, 6 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85472000, Anzahl der Positionen: 6Ways, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF62W von Hirose, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62W, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62W-6S-2.2C DF62W-6S-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF62_catalog.pdf Description: CONN SOCKET HSG 6POS 2.20MM
Features: Water Resistant
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 828 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DF62W-6S-2.2C DF62W-6S-2.2C Виробник : HIROSE(HRS) 2691062.pdf Description: HIROSE(HRS) - DF62W-6S-2.2C - Steckverbindergehäuse, DF62W, Buchse, 6 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 6Ways
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm