DF62WC-6S-2.2C
DF62WC-6S-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_catalog.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SKT HSG 6POS 2.20MM
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62WC-6S-2.2C - Steckverbindergehäuse, SignalBee DF62W Series, Buchse, 6 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 6-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF62W von Hirose, usEccn: EAR99, Produktpalette: SignalBee DF62W Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62WC-6S-2.2C Виробник : HIROSE / HRS DF62_catalog.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62WC-6S-2.2C - Steckverbindergehäuse, SignalBee DF62W Series, Buchse, 6 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 6-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm