DF80-50P-0.5SD(52)
DF80-50P-0.5SD(52) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Closed End
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG
Number of Positions: 50
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Type: Outer Shroud Contact
Fastening Type: Latch Lock
Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm)
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: Solder
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Closed End, Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG, Number of Positions: 50, Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Type: Outer Shroud Contact, Fastening Type: Latch Lock, Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm), Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: Solder, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF80-50P-0.5SD(52) DF80-50P-0.5SD(52) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0662-8004-0-51&productname=DF80-30S-0.5V(51)&series=DF80&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49349_en Description: CONN PLUG 50POS SOLDER GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Closed End
Color: Black
Number of Positions: 50
Pitch: 0.020" (0.50mm)