DF80D-40P-0.5SD(51)
DF80D-40P-0.5SD(51) Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF80D-40P-0.5SD(51)
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD
Features: Closed End
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Type: Outer Shroud Contact
Fastening Type: Latch Lock
Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm)
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: Solder
Part Status: Active
Number of Rows: 1
на замовлення 8795 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD, Features: Closed End, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Type: Outer Shroud Contact, Fastening Type: Latch Lock, Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm), Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: Solder, Part Status: Active, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF80D-40P-0.5SD(51) DF80D-40P-0.5SD(51) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF80D-40P-0.5SD(51) Description: CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD
Features: Closed End
Color: Black
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)