DF81D-30P-0.4SD(52)
DF81D-30P-0.4SD(52) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 30POS SOLDER GOLD
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 34-36 AWG, 36-46 AWG
Number of Positions: 30
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Contact Type: Outer Shroud Contact
Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm)
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: Solder
Part Status: Active
Number of Rows: 1
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS SOLDER GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 34-36 AWG, 36-46 AWG, Number of Positions: 30, Pitch: 0.016" (0.40mm), Contact Type: Outer Shroud Contact, Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm), Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: Solder, Part Status: Active, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF81D-30P-0.4SD(52) DF81D-30P-0.4SD(52) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0662-8106-0-52&productname=DF81-30P-SHL(52)&series=DF81&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49350_en Description: CONN PLUG 30POS SOLDER GOLD
Color: Black
Number of Positions: 30
Pitch: 0.016" (0.40mm)