DF9-13P-1V(69)
DF9-13P-1V(69) Hirose Connector
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-13P-1V(69)
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 13P M STRT HEADER SMT BRD MNT GOLD PLT
на замовлення 1038 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 13POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 13, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.130" (3.30mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 4.3mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF9-13P-1V(69)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF9-13P-1V(69) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-13P-1V(69) Description: CONN HDR 13POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 13
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.130" (3.30mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm