DF9-31S-1V(32)
DF9-31S-1V(32)
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-31S-1V(32)
Код товару: 79629
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Ціна
DF9-31S-1V(32) DF9-31S-1V(32) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-31S-1V(32) Description: CONN RCPT 31POS SMD TIN
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 31
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.130" (3.30mm)
Contact Finish Thickness: 39.4µin (1.00µm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 5500 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 31
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DF9-31S-1V(32) DF9-31S-1V(32) Виробник : Hirose Connector ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-31S-1V(32) Board to Board & Mezzanine Connectors 1.0MM V SMT HEADER 31P TIN PLATING
Мінімальне замовлення: 3
DF9-31S-1V(32) DF9-31S-1V(32) Виробник : HIROSE / HRS ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9-31S-1V(32) Description: HIROSE / HRS - DF9-31S-1V(32) - Mezzanine-Steckverbinder, Buchse, 1 mm, 2 Reihe(n), 31 Kontakt(e), Oberflächenmontage
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Verzinnte Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 31Kontakt(e)
euEccn: NLR
Produktpalette: DF9
productTraceability: No
Anzahl der Reihen: 2Reihe(n)
Mezzanine-Steckverbinder: Buchse
Rastermaß: 1mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 285 шт:
Мінімальне замовлення: 6
DF9-31S-1V(32) DF9-31S-1V(32) Виробник : Hirose df9catalogendf9cat.pdf Conn Board to Board RCP 31 POS 1mm Solder ST SMD Reel