DF9A-13S-1V(69) Hirose Electric Co Ltd
DF9.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 13POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 13
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.130" (3.30mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 13POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 13, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.130" (3.30mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 4.3mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.