DF9A-31P-1V(69)
DF9A-31P-1V(69) Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9A-31P-1V(69)
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 31POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 31
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.130" (3.30mm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HDR 31POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 31, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.130" (3.30mm), Mated Stacking Heights: 4.3mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF9A-31P-1V(69) DF9A-31P-1V(69) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF9A-31P-1V(69) Description: CONN HDR 31POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 31
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Mated Stacking Heights: 4.3mm
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DF9A-31P-1V(69) DF9A-31P-1V(69) Виробник : Hirose Connector DF9A_31P_1V_69__CL0540_0025_1_69_2DDrawing_0001000-1614350.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 31P M STRT HEADER SMT BRD MNT GOLD PLT