Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFCH2915MHDJAA-RF1
DFCH2915MHDJAA-RF1 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: RF FILTER SIGNAL 915MHZ 7SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.531" L x 0.394" W (13.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.154" (3.90mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER SIGNAL 915MHZ 7SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 7-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.531" L x 0.394" W (13.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.154" (3.90mm).
Інші пропозиції DFCH2915MHDJAA-RF1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFCH2915MHDJAA-RF1 Виробник : Murata Electronics k70e-794792.pdf Signal Conditioning 915MHz Dielectric Filter