Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201208S-2R2M=P2
DFE201208S-2R2M=P2
DFE201208S-2R2M=P2 Murata Electronics
J(E)TE243A-0027-1699583.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD 2.2 UH 1.4A
на замовлення 53200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 204MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 204mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201208S-2R2M=P2 DFE201208S-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-0027.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 204MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 204mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A