Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201210S-1R0M=P2
DFE201210S-1R0M=P2
DFE201210S-1R0M=P2 Murata Electronics
reference_specification_DFE201210S-1100807.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0805 1.0uH 20% 3.2A RDC=0.070ohms
на замовлення 16654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.3A 70 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201210S-1R0M=P2 DFE201210S-1R0M=P2 Виробник : Murata Electronics Description: FIXED IND 1UH 2.3A 70 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A