Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201210S-R47M=P2
DFE201210S-R47M=P2
DFE201210S-R47M=P2 Murata Electronics
reference_specification_DFE201210S-1100807.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors
на замовлення 12597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 3.4A 32MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201210S-R47M=P2 DFE201210S-R47M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-0028.pdf Description: FIXED IND 470NH 3.4A 32MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.4 A