Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201610P-2R2M=P2
DFE201610P-2R2M=P2
DFE201610P-2R2M=P2 Murata Electronics
m_dfe201610p.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 168 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 168mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2A 168 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 168mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201610P-2R2M=P2 DFE201610P-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics m_dfe201610p.ashx Description: FIXED IND 2.2UH 2A 168 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
DFE201610P-2R2M=P2 DFE201610P-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243A_0025.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH 20%