Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201612E-R33M=P2
DFE201612E-R33M=P2
DFE201612E-R33M=P2 Murata Electronics
J(E)TE243A-0006.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.3A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.8 A
на замовлення 1221 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.3A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 4.8 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
DFE201612E-R33M=P2 DFE201612E-R33M=P2 Виробник : Murata dfe201612e-r33m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.33uH 20% 1MHz Metal 4.8A 0.021Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 4.8 A