Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201612PD-1R5M=P2
DFE201612PD-1R5M=P2
DFE201612PD-1R5M=P2 Murata Electronics
J(E)TE243A-9101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 98 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 98 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201612PD-1R5M=P2 DFE201612PD-1R5M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-9101.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 98 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A