Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE201612R-H-2R2M=P2
DFE201612R-H-2R2M=P2
DFE201612R-H-2R2M=P2 Murata Electronics
m_dfe201612r.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 154 MOHM
на замовлення 2004 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE201612R-H-2R2M=P2 DFE201612R-H-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics m_dfe201612r.ashx Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 154 MOHM
DFE201612R-H-2R2M=P2 DFE201612R-H-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics product-1023354.pdf Fixed Inductors 2.2uH 154mOhms 1.4A +/-20%
на замовлення 685 шт: