DFE21CCNR24MELL
DFE21CCNR24MELL Murata Electronics
JETE243A-0052.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 240NH 5.2A 20 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5.2 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 5.2A 20 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 5.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE21CCNR24MELL DFE21CCNR24MELL Виробник : Murata Electronics JETE243A-0052.pdf Description: FIXED IND 240NH 5.2A 20 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 5.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
DFE21CCNR24MELL DFE21CCNR24MELL Виробник : Murata Electronics JETE243A_0052.pdf Power Inductors - SMD 0.24uH 20% 0.02ohm 6500mA