DFE21CCNR47MELL
DFE21CCNR47MELL Murata Electronics
JETE243A-0052.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 0.47UH 4800MA NONAUTO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 4800MA NONAUTO, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE21CCNR47MELL DFE21CCNR47MELL Виробник : Murata jete243a0052.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 1MHz Metal 4.1A 0.029Ohm DCR 0805 T/R
Кількість Ціна
DFE21CCNR47MELL DFE21CCNR47MELL Виробник : Murata Electronics JETE243A-0052.pdf Description: FIXED IND 0.47UH 4800MA NONAUTO
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.1 A
Мінімальне замовлення: 15
DFE21CCNR47MELL DFE21CCNR47MELL Виробник : Murata Electronics JETE243A_0052.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 0.029ohm 4800mA