Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE252007F-2R2M=P2
DFE252007F-2R2M=P2
DFE252007F-2R2M=P2 Murata Electronics
J_E_TE243A_0018.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 5501 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 0.182OHM SM, Tolerance: ±20%, Features: Flat Wire, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 182mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2520, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE252007F-2R2M=P2 DFE252007F-2R2M=P2 Виробник : Murata Electronics DFE252007F_Spec.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 0.182OHM SM
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 182mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2520
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A