Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE252010F-6R8M=P2
DFE252010F-6R8M=P2
DFE252010F-6R8M=P2 Murata Electronics
J(E)TE243A-0012.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 420 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2520
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 1252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 420 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Flat Wire, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2520, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE252010F-6R8M=P2 DFE252010F-6R8M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-0012.pdf Power Inductors - SMD 6.8 UH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
DFE252010F-6R8M=P2 DFE252010F-6R8M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-0012.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 420 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Flat Wire
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 2520
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A