DFE2HCAH1R5MJ0L
DFE2HCAH1R5MJ0L Murata Electronics
JETE243A-9105.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 74mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 74mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE2HCAH1R5MJ0L DFE2HCAH1R5MJ0L Виробник : Murata Electronics JETE243A-9105.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A