DFE2MCAH1R5MJ0L
DFE2MCAH1R5MJ0L Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgInductors&partno=DFE2MCAH1R5MJ0%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 109MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 109mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 109MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 109mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE2MCAH1R5MJ0L DFE2MCAH1R5MJ0L Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgInductors&partno=DFE2MCAH1R5MJ0%23 Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 109MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DFE2MCAH1R5MJ0L DFE2MCAH1R5MJ0L Виробник : Murata Electronics 0105D010578C919F74D333C140ED66BCFFB3FAFED03FC77E81F2609734EDF2F9.pdf Power Inductors - SMD 1.5 UH 20%