Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE322512F-1R5M=P2
DFE322512F-1R5M=P2
DFE322512F-1R5M=P2 Murata Electronics
J(E)TE243A-0019.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 3A 48 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 3A 48 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFE322512F-1R5M=P2 DFE322512F-1R5M=P2 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243A-0019.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 3A 48 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DFE322512F-1R5M=P2 DFE322512F-1R5M=P2 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243A_0019.pdf Power Inductors - SMD 1.5 UH 20%