Продукція > HIROSE CONNECTOR > DFL75-2LPP-084N9D-A-300
DFL75-2LPP-084N9D-A-300
DFL75-2LPP-084N9D-A-300 Hirose Connector
D.FL75_Catalog_ed_D_FL75_CAT.pdf
Виробник: Hirose Connector
RF Cable Assemblies 300mm lnth dbl ended terminated cable
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CBL ASSY D.FL75 PLUG-PLG 11.811", Packaging: Bag, Color: Green, Length: 11.811" (300.00mm), Style: D.FL75 to D.FL75, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: D.FL75 Plug, Right Angle, 2nd Connector: D.FL75 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 12 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFL75-2LPP-084N9D-A-300 DFL75-2LPP-084N9D-A-300 Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DFL75-2LPP-084N9D-A-300 Description: CBL ASSY D.FL75 PLUG-PLG 11.811"
Packaging: Bag
Color: Green
Length: 11.811" (300.00mm)
Style: D.FL75 to D.FL75
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: D.FL75 Plug, Right Angle
2nd Connector: D.FL75 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 75 Ohms