Продукція > VISHAY > DFNA100-1TS
DFNA100-1TS
DFNA100-1TS Vishay
dfndiv.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 100K Ohm/1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 8-Pin DFN Flat SMD T/R
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFNA100-1TS DFNA100-1TS Виробник : Vishay dfndiv.pdf Res Thin Film NET 100K Ohm/1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 8-Pin DFN Flat SMD T/R