DFNA1002AT5
DFNA1002AT5 Vishay Dale Thin Film
dfn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8VDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 50mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-DFN (4x4)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Resistor Matching Ratio: ±0.025%
Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C
Number of Resistors: 4
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8VDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 50mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-DFN (4x4), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Resistor Matching Ratio: ±0.025%, Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFNA1002AT5 DFNA1002AT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film dfn.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8VDFN
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 50mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C
Number of Resistors: 4
Кількість Ціна
DFNA1002AT5 DFNA1002AT5 Виробник : Vishay / Thin Film dfn.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 0.1%ABS 0.05% RATIO