DFNA5002AT5
DFNA5002AT5 Vishay / Thin Film
dfn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 50Kohms 0.1%ABS 0.05% RATIO
на замовлення 615 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 50mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-DFN (4x4), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Resistor Matching Ratio: ±0.025%, Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C, Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції DFNA5002AT5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFNA5002AT5 DFNA5002AT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film dfn.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 50mW
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-DFN (4x4)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Resistor Matching Ratio: ±0.025%
Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C