DFP 252010BF-1R5M
DFP 252010BF-1R5M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DFP252010BF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1.5 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 108mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: 1.5 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 108mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFP 252010BF-1R5M DFP 252010BF-1R5M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. DFP252010BF-SERIES.pdf Description: 1.5 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A