DFP 252012BF-1R0M
DFP 252012BF-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DFP252012BF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 57mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 57mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFP 252012BF-1R0M DFP 252012BF-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. DFP252012BF-SERIES.pdf Description: 1 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOU
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A