DFP 252012BF-R47M
DFP 252012BF-R47M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DFP252012BF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 470 NH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 470 NH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFP 252012BF-R47M DFP 252012BF-R47M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. DFP252012BF-SERIES.pdf Description: 470 NH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A