DG201AESE
DG201AESE Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS09268-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC SWITCH SPST-NC 200OHM 16SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 200Ohm
Supplier Device Package: 16-SOIC
Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 18V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±4.5V ~ 18V
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -90dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NC - Closed
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 600ns, 450ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
на замовлення 728 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SWITCH SPST-NC 200OHM 16SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 200Ohm, Supplier Device Package: 16-SOIC, Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 18V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±4.5V ~ 18V, Charge Injection: 20pC, Crosstalk: -90dB @ 100kHz, Switch Circuit: SPST - NC - Closed, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 600ns, 450ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 4.