DG300ACJ
DG300ACJ Harris Corporation
HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Harris Corporation
Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
On-State Resistance (Max): 50Ohm
Supplier Device Package: 14-PDIP
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 12pC
Crosstalk: -74dB @ 500kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 2
на замовлення 552 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 163
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), On-State Resistance (Max): 50Ohm, Supplier Device Package: 14-PDIP, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 12pC, Crosstalk: -74dB @ 500kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 14pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DG300ACJ+ DG300ACJ+ Виробник : Analog Devices Inc./Maxim Integrated DG300A-DG303A.pdf Description: IC SWITCH SPST-NOX2 50OHM 14DIP
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Charge Injection: 12pC
Crosstalk: -74dB @ 500kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 81 шт:
DG300ACJ Виробник : HARRIS HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw DG300A-DG303A.pdf DG300ACJ
на замовлення 277 шт:
Мінімальне замовлення: 215
DG300ACJ Виробник : SIL/INTE.. HRISD040-13-21.pdf?t.download=true&u=5oefqw DG300A-DG303A.pdf DIP
товару немає в наявності
DG300ACJ+ Виробник : Maxim DG300A-DG303A.pdf PDIP 14/C°/TTL COMPATIBLE CMOS ANALOG SWITCHES DG300DIP
кількість в упаковці: 25 шт
товару немає в наявності
Crosstalk: -74dB @ 500kHz