DGH105Q2R7
DGH105Q2R7 Illinois Capacitor
1589105918411.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Cap Supercap 1F 2.7V -10% to 30% ( 8 X 13mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 8uA 0.2 Ohm 1000h 65°C
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 1F -10%, +30% 2.7V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DGH105Q2R7 DGH105Q2R7 Виробник : Knowles / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 1F 2.7V +30%/-10% Radial
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
DGH105Q2R7 DGH105Q2R7 Виробник : Cornell Dubilier Knowles DGH.pdf Description: CAPACITOR 1F -10%, +30% 2.7V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 2.7 V
Мінімальне замовлення: 4
DGH105Q2R7 DGH105Q2R7 Виробник : CDE / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 1F 2.7V +30%/-10% Radial
Мінімальне замовлення: 4
DGH105Q2R7 DGH105Q2R7 Виробник : CORNELL DUBILIER 2900818.pdf Description: CORNELL DUBILIER - DGH105Q2R7 - SUPERCAP, 1F, 2.7V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 88 шт:
Мінімальне замовлення: 8
DGH105Q2R7 DGH105Q2R7 Виробник : Cornell Dubilier 1589105918411.pdf Cap Supercap 1F 2.7V -10% to 30% ( 8 X 13mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 8uA 0.2 Ohm 1000h 65°C
товару немає в наявності
DGH105Q2R7 Виробник : Cornell Dubilier DGH.pdf Іоністор, С = 1 Ф, U, В = 2,7, Точн., % = -10 +30, Крок, мм = 3,5, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8x15.5mm Од. вим: шт