DGH106Q2R7B
DGH106Q2R7B Cornell Dubilier
dgh20series.pdf
Виробник: Cornell Dubilier
Cap Supercap 10F 2.7V -10% to 30% ( 12.5 X 25mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 30uA 0.04 Ohm 1000h 85°C
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : Illinois Capacitor dgh20series.pdf Cap Supercap 10F 2.7V -10% to 30% ( 12.5 X 25mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 30uA 0.04 Ohm 1000h 85°C
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : Cornell Dubilier Knowles DGH.pdf Description: CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 538 шт:
Мінімальне замовлення: 2
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : CDE / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 10F 2.7V 30%/-10% Radial
на замовлення 267 шт:
Мінімальне замовлення: 2
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : Knowles / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 10F 2.7V 30%/-10% Radial
на замовлення 252 шт:
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : CORNELL DUBILIER 2900818.pdf Description: CORNELL DUBILIER - DGH106Q2R7B - SUPERCAP, 10F, 2.7V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 136 шт:
DGH106Q2R7B Виробник : Knowles Corporation DGH.pdf Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 10F; 2.7VDC; -10÷30%; 25x12.5mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 10F
Operating voltage: 2.7V DC
Tolerance: -10...30%
Body dimensions: 25x12.5mm
Terminal pitch: 5mm
ESR value: 40mΩ
Operating temperature: -40...85°C
Leakage current: 30µA
Diameter: 12.5mm
Height: 25mm
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 35
DGH106Q2R7B DGH106Q2R7B Виробник : Cornell Dubilier dgh20series.pdf Cap Supercap 10F 2.7V -10% to 30% ( 12.5 X 25mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 30uA 0.04 Ohm 1000h 85°C