DGH357Q2R7
DGH357Q2R7 CDE / Illinois Capacitor
DGH.pdf
Виробник: CDE / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 350F 2.7V 30%/-10% Snap-In
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAPACITOR 350F -10% +30% 2.7V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm), Capacitance: 350 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Інші пропозиції DGH357Q2R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DGH357Q2R7 DGH357Q2R7 Виробник : Cornell Dubilier Electronics (CDE) DGH.pdf Description: CAPACITOR 350F -10% +30% 2.7V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm)
Capacitance: 350 F
Voltage - Rated: 2.7 V