Продукція > ELNA > DH-5R5D105T
DH-5R5D105T
DH-5R5D105T Elna
dh_e.pdf
Виробник: Elna
Supercapacitors / Ultracapacitors 1.0F 5.5V -20+80
на замовлення 4455 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DH-5R5D105T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH-5R5D105T DH-5R5D105T Виробник : Elna America dh_e.pdf Description: CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H