DH15W10-800S05P
DH15W10-800S05P Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-DH15W10-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: ISOLATED DC-DC CONVERTERS 15W 15
Packaging: Tray
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.98" H (76.2mm x 50.8mm x 25.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 1500V
Approval Agency: cCSAus, CE, UKCA
Efficiency: 73.5%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 150V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED DC-DC CONVERTERS 15W 15, Packaging: Tray, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 0.98" H (76.2mm x 50.8mm x 25.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 1500V, Approval Agency: cCSAus, CE, UKCA, Efficiency: 73.5%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 150V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH15W10-800S05P DH15W10-800S05P Виробник : Cincon Cincon_11-08-2024_Datasheet-DH15W10-series.pdf DC/DC Converters - Through Hole 15W 150 to 1500Vin 5Vout 2A