DH2032K76809T1521010
DH2032K76809T1521010 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT3215%20Tunning%20Fork%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 3215 TUNING FORK 32.768KHZ 9PF 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 708 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3215 TUNING FORK 32.768KHZ 9PF 7, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DH2032K76809T1521010 DH2032K76809T1521010 Виробник : Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd. JWT3215%20Tunning%20Fork%20Spec.pdf Description: 3215 TUNING FORK 32.768KHZ 9PF 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz